PC Earth
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Windows Vista

3 posters

Goto down

Windows Vista Empty Windows Vista

Odoslať  CyberFairy Ut 1 apríl 2008 - 10:12

Do tejto témy môžte písať svoje skúsenosti, zážitky alebo názory na najnovší operačný systém od Microsoftu - Windows Vista. Ja osobne Vistu používam už dosť dlho a som na 100% spokojný. Cool
CyberFairy
CyberFairy
Administrátor
Administrátor

Počet príspevkov : 117
Age : 33
Bydlisko : Spišské Podhradie
Registration date : 30.03.2008

http://pcearth.adoforum.net/

Návrat hore Goto down

Windows Vista Empty .

Odoslať  d0m!n000 Ut 1 apríl 2008 - 14:57

Ja mám Widows Vista Ultimate Sk + Sp1 a som maximálne spokojný Very Happy
d0m!n000
d0m!n000
Administrátor
Administrátor

Počet príspevkov : 63
Age : 30
Bydlisko : Rimavská Sobota
Registration date : 30.03.2008

http://pcearth.adoforum.net

Návrat hore Goto down

Windows Vista Empty Re: Windows Vista

Odoslať  FreeMan-117 St 9 apríl 2008 - 14:16

Fijha! Od Cyberfairiho som to cakal, no netusil som, ze sa najde niekto, co sa pripoji. Smile
Ja osobne mam Windows XP s SP 1 (SP 2 sa neznasa s doskou) a to z jednoducheho dovodu : nemam PC, s ktorym by bol prechod na Vistu vyhodny. (Tak ako pri starom som mal Windows 98 este aj za cias Windows XP.)

Moj nazor na system : V podstate mi vadia hlavne len 2 veci (ne nie je medzi tym slaby vykon v hrach, to je vinou graf. ovladacov)
1. ze si ta slecna furt robi, co chce. Inymi slovami, hocikedy, ked si zmysli, daco si na pozadi robi. Co mozno nevadi CPU, ale pre HDD zabijak
2. slaby vykon systemu suborov, pocial nemate aspon 2 jadra a 1.5 GB RAM (co je zrejme v SP 1 uz zlepsene; XP bez SP je hotova pohroma)
FreeMan-117
FreeMan-117
Moderátor
Moderátor

Počet príspevkov : 47
Age : 37
Bydlisko : Spisske Podhradie
Registration date : 05.04.2008

Návrat hore Goto down

Windows Vista Empty Re: Windows Vista

Odoslať  CyberFairy St 9 apríl 2008 - 15:27

FreeMan-117 napísal:
1. ze si ta slecna furt robi, co chce. Inymi slovami, hocikedy, ked si zmysli, daco si na pozadi robi. Co mozno nevadi CPU, ale pre HDD zabijak

Presne. Úplne z ničoho nič si Vista začne s HDD robiť čo chce a o to horšie, ak sa to stane pri hraní nejakej hry (začne sekať). Po aplikácii SP1 (už ho mám aj ja) sa to trošku upravilo k lepšiemu, no to 10-minútové blikanie HDD po štarte PC žiaľ zostalo...
Tá druhá príčina je tiež čistá pravda, Vista si dobre rozumie fakt s viac ako 1GB RAM a Dual-Core CPU. Na jednojadrových CPUs ani Vistu dávať neodporúčam. Okrem týchto dvoch vecí je Vista úplne v pohode. Ja by som ešte podotkol perfektne prepracovanú "Pomoc a technickú podporu - tá vás dokáže zbaviť takmer všetkých problémov s Vistou Exclamation Very Happy
CyberFairy
CyberFairy
Administrátor
Administrátor

Počet príspevkov : 117
Age : 33
Bydlisko : Spišské Podhradie
Registration date : 30.03.2008

http://pcearth.adoforum.net/

Návrat hore Goto down

Windows Vista Empty Re: Windows Vista

Odoslať  FreeMan-117 Št 10 apríl 2008 - 14:16

- k technickej podpore a Pomocnikovi: no jo, vymozenost za plateny software, kamo. ked si nevies dat radi z Linuxom, si v ....
- k CPU: asi viete, asi nie, ale urcite aspon tusite, ze Vista je od zakladu navrhnuta na 2 a viac jadier. Napriek tomu ide na Singloch VELMI dostojne
FreeMan-117
FreeMan-117
Moderátor
Moderátor

Počet príspevkov : 47
Age : 37
Bydlisko : Spisske Podhradie
Registration date : 05.04.2008

Návrat hore Goto down

Windows Vista Empty Re: Windows Vista

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.