PC Earth
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akú grafickú kartu vlastníte

3 posters

Goto down

Akú grafickú kartu vlastníte?

Akú grafickú kartu vlastníte Vote_lcap67%Akú grafickú kartu vlastníte Vote_rcap 67% 
[ 2 ]
Akú grafickú kartu vlastníte Vote_lcap33%Akú grafickú kartu vlastníte Vote_rcap 33% 
[ 1 ]
Akú grafickú kartu vlastníte Vote_lcap0%Akú grafickú kartu vlastníte Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Akú grafickú kartu vlastníte Vote_lcap0%Akú grafickú kartu vlastníte Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Akú grafickú kartu vlastníte Vote_lcap0%Akú grafickú kartu vlastníte Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Celkom hlasov : 3
 
 

Akú grafickú kartu vlastníte Empty Akú grafickú kartu vlastníte

Odoslať  CyberFairy St 9 apríl 2008 - 10:43

No, priznajte sa, od akej spoločnosti vlastníte grafickú kartu. V mojom prípade je to odjakživa NVIDIA (prvú integrovanú SiS nepočítam), a asi to tak aj ostane naďalej. No, ešte uvidíme. Very Happy
NVIDIA ma čoraz viac presviedča o svojich kvalitách, resp. o kvalitách ich grafík (platí to samozrejme aj a najviac pre 9600GT). Very Happy

Hlasovanie bude stručné, teda NVIDIA, ATi, Matrox, Integrovaná grafika a iné, presné typy rozpisovať nebudem, je ich neúrekom. Popri hlasovaní sem môžte napísať aj komentár, či ste s danou kartou spokojní, či v budúcnosti plánujete prejsť na iného výrobcu, prečo a podobne.
Vďaka za príspevky a hlasy!
Prosím, ak máte integrovanú grafickú kartu NVIDIA alebo ATi, hlasujte za NVIDIA alebo ATi a nie za integrovanú, ďakujem.

EDIT: Do hlasovania je pridaná možnosť zmeniť svoj hlas v prípade, že si neskôr kúpite VGA od iného výrobcu.
CyberFairy
CyberFairy
Administrátor
Administrátor

Počet príspevkov : 117
Age : 33
Bydlisko : Spišské Podhradie
Registration date : 30.03.2008

http://pcearth.adoforum.net/

Návrat hore Goto down

Akú grafickú kartu vlastníte Empty Re: Akú grafickú kartu vlastníte

Odoslať  FreeMan-117 St 9 apríl 2008 - 14:25

Ja som mal najprv (tak akovacsina ludi, ktorych som osobne poznal) GeForce FX5200 : co sa tyka funkcii, bolo to nieco neskutocne, ale pre vykon v hrach vacsinou nezmyselne. Napr. vo F.E.A.R. mi pri aktivovani AA 2X ostala 1 snimka z povodnych 28 :-D.
Neskor som kupil 6600 GT a bola to moja najlepsia kupa v zivote. 2 roky novsie hry sli casto na maxime s AA - toto tak skoro ziadna stredna trieda neprekona!
FreeMan-117
FreeMan-117
Moderátor
Moderátor

Počet príspevkov : 47
Age : 37
Bydlisko : Spisske Podhradie
Registration date : 05.04.2008

Návrat hore Goto down

Akú grafickú kartu vlastníte Empty Re: Akú grafickú kartu vlastníte

Odoslať  CyberFairy St 9 apríl 2008 - 15:17

jj, 6600GT bola skutočná legenda, podobne ako aj 8800 Ultra, kedy aj po vyše roku (takmer dvoch) je v podstate kráľom VGA. 9800GX2 napočítam, lebo je to dvojjadrová grafika.
CyberFairy
CyberFairy
Administrátor
Administrátor

Počet príspevkov : 117
Age : 33
Bydlisko : Spišské Podhradie
Registration date : 30.03.2008

http://pcearth.adoforum.net/

Návrat hore Goto down

Akú grafickú kartu vlastníte Empty .

Odoslať  d0m!n000 St 9 apríl 2008 - 15:37

Ja mám ASUS ATI RADEON 2600XT 256mb, 128bit atď. atď.
d0m!n000
d0m!n000
Administrátor
Administrátor

Počet príspevkov : 63
Age : 30
Bydlisko : Rimavská Sobota
Registration date : 30.03.2008

http://pcearth.adoforum.net

Návrat hore Goto down

Akú grafickú kartu vlastníte Empty Re: Akú grafickú kartu vlastníte

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.